Realitní fotograf

Ondřej Vetiška
  • Realitní fotograf

Focení interiéru a exteriéru

Fotografie interiérů a exteriérů jsou neodmyslitelnou součástí prezentací nejen pro ubytovací, rekreační, sportovní či restaurační zařízení, ale i pro realitní a developerské společnosti.

Kvalitní prezentace nemovitosti na realitním trhu je základem pro její rychlý prodej či pronájem a nic na první pohled nezaujme potencionální klienty více, než atraktivní fotografie pořízené zkušeným realitním fotografem.

Informace a ceník

Focení interiéru

Pečlivý úklid a detailní příprava interiéru, ať už co se týče rozmístění nábytku, dekorativních prvků či celkového nasvícení, jsou přirozeně faktory pro finální dojem nejpodstatnější. Grafické programy dnes zvládnou mnohé, přesto se rozhodně nevyplatí šetřit časem zrovna v této oblasti. S přípravou Vám samozřejmě rád poradím.

Focení exteriéru

Jedná li se o exteriéry, je vhodné předem zvážit roční období, ve kterém se daný objekt bude fotorafovat. Stejně tak důležitý je i samotný čas focení, kvůli postavení slunce a hře stínů. Oba tyto faktory, stejně jako možnost večerního focení s umělým osvětlením, je ideální předem důkladně promyslet a naplánovat.

Fotografická technika

Profesionální fotoaparát Canon 5D Mark III spolu se špičkovými objektivy Canon L a ateliérovými záblesky Bowens Gemini Pro jsou zárukou kvalitních fotografií s vysokým rozlišením pro nejrůznější použití, ať už v tištěné či elektronické podobě. Podrobnější soupis používané fotografické techniky naleznete zde.

Zpracování fotografií

Všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a následným zpracováním v profesionálních grafických programech Adobe. Každý snímek je upravován zvlášť a výběr stěžejních fotografií pak čeká postproces s kompletní jemnou retuší. Výsledkem budou fotografie ve formátu JPEG, a to ve verzích určených jak pro tisk, tak ke sdílení na internetu. Jakožto autor si vyhrazuji právo na rozhodnutí, které fotografie budou či nebudou dodány.

Dodání fotografií

Termín dodání finálních fotografií je v závislosti na momentální vytížšnosti a objemu zakázky cca 2-3 týdny, přičemž to zpravidla bývá mnohem dříve. Dodání do 48 hodin je možné za poplatek ve výši 30ti % z ceny díla. Fotografie jsou poté dle domluvy předány na DVD nebo zasláním odkazu a hesla ke stažení z privátní sekce tohoto webu.

Rezervace termínu a platba

Termín focení je rezervován teprve v momentě odeslání závazné objednávky emailem nebo přes kontaktní formulář a následného složení finanční zálohy ve výši 2.000 Kč. Ke každé zakázce je vystavena faktura a zbylá částka je splatná nejpozději 7 dní od předání fotografií.

Ceník - Realitní fotograf

Focení interiérů a exteriérů
Web 1920x1280 px 72 DPI 300 Kč/foto
Tisk 5760x3840 px 300 DPI 500 Kč/foto
Ostatní služby
Mobilní ateliér 1.000 Kč/den
Pokročilá retuš 300 Kč/hod
Dodání do 48 hodin + 30 % ceny díla
Doprava 5 Kč/km
Rezervovat online