Realitní fotograf

Realitní fotograf

Fotografie interiérů a exteriérů nemovitostí jsou neodmyslitelnou součástí prezentací nejen pro ubytovací, rekreační, sportovní či restaurační zařízení, ale i pro realitní a developerské společnosti.

Kvalitní prezentace nemovitosti na realitním trhu je základem pro její rychlý prodej či pronájem a nic na první pohled nezaujme potencionální klienty více, než atraktivní fotografie pořízené zkušeným realitním fotografem.

Interiéry a exteriéry nemovitostí

Focení interiéru

Pečlivý úklid a detailní příprava interiéru, ať už co se týče rozmístění nábytku, dekorativních prvků či celkového nasvícení, jsou základní faktory pro finální dojem nejpodstatnější. Grafické programy dnes zvládnou mnohé, přesto se rozhodně nevyplatí šetřit časem zrovna v této oblasti. S přípravou Vám samozřejmě rád poradím.

Focení interiéru

Jedná li se o exteriéry, je vhodné předem zvážit roční období, ve kterém se daný objekt bude fotorafovat. Stejně tak důležitý je i samotný čas focení, kvůli postavení slunce a hře stínů. Oba tyto faktory, stejně jako možnost večerního focení s umělým osvětlením, je ideální předem důkladně promyslet a naplánovat.

Fotografická technika

K focení využívám výhradně profesionální fototechniku značky Canon, konkrétně pak fotoaparát 5D Mark III spolu se špičkovými objektivy řady L, což dává záruku technicky kvalitních fotografií s dokonalým rozlišením.

Mobilní ateliér se v základu skládá z profesionálního ateliérového osvětlení Bowens Gemini Pro s mnoha variantami světelných boxů a reflektorů.

Fotografická technika

Zpracování fotografií

Všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a následným ručním zpracováním v profesionálním grafickém programu Adobe Photoshop. Jednotlivé snímky čeká pokročilý postproces včetně kompletní jemné retuše do nejmenšího detaliu.

Zpracování fotografií

Dodání fotografií

Termín dodání finálních fotografií je v závislosti na momentální vytíženosti a objemu zakázky přibližně 2-4 týdny, přičemž to zpravidla bývá i dříve. Expres dodání dle rozsahu do 48 hodin je možné za poplatek ve výši 30ti % z ceny díla a je potřeba to zmínit již při objednávce. Finální fotografie jsou poté předány dle domluvy zasláním odkazu a hesla ke stažení z privátní sekce tohoto webu nebo na flash disku. V případě, že se rozhodnete i pro tisk fotografií, tak jsou předány osobně v Praze nebo zaslány poštou.

Rezervace termínu a platba

Termín focení je rezervován teprve v momentě odeslání závazné objednávky emailem nebo skrze kontaktní formulář a následného složení finanční zálohy ve výši 50 % z ceny díla. Tato záloha je vratná nejpozději 14 dní před termínem focení. Ke každé zakázce je vystavena faktura a zbylá částka je splatná 7 dní od předání fotografií.

Rezervovat

Doprava fotografa

Doprava v rámci města Prahy a okolí do 30 km je zcela zdarma. Při objednávce nad 15.000 Kč je doprava zdarma po celé České republice. V ostatních případech je účtován poplatek 10 Kč/km.

Ceník realitní fotografie

Cena se vždy odvíjí od náročnosti, délky trvání fotografování, počtu a způsobu užití finálních fotografií.

Při dlouhodobé spolupráci jsou ceny nastavovány individuálně dle četnosti a objemu zakázek.

Ceník focení

Fotografie pro web 1920x1280 px od 400 Kč/foto
Fotografie pro tisk 5760x3840 px od 600 Kč/foto

Ostatní služby

Doprava   7 Kč/km
Mobilní ateliér   od 1.500 Kč/den
Pokročilá retuš fotografií   350 Kč/hod
Dodání do 48 hodin   +30 %

Kontakt

Rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Nahoru