Svatební fotograf

Svatební fotograf

Ondřej Vetiška

Stejně tak pomíjivé, jako vůně svatební kytice či chuť svatebního dortu, jsou i vzpomínky na všechny kouzelné momenty plné emocí a radosti z průběhu celého svatebního dne. Nejen proto je výběr zkušeného svatebního fotografa jedinou reálnou zárukou, že si budete moci znovu a znovu s úsměvem na rtech připomínat všechny tyto jedinečné okamžiky.

Kvalitní svatební fotografie jsou výsledkem kombinace mnohaletých zkušeností se svatebním focením, kreativního cítění, špičkové fotografické techniky a v neposlední řadě také vzájemných sympatií a pohodové spolupráce mezi novomanžely a svatebním fotografem.

Svatební balíčky

Uvedené svatební balíčky jsou pouze orientační a lze je nejrůzněji upravit na míru přáním klienta.

Obřad

 • 2 hodiny focení
 • předsvatební schůzka
 • příjezd novomanželů, svatební obřad, portréty novomanželů, skupinové portréty
 • pečlivý výběr a zpracování minimálně 150 fotografií
 • privátní fotogalerie na 1 rok
7.000

Klasika

 • 8 hodin focení
 • předsvatební schůzka
 • příjezd novomanželů, svatební obřad,portréty novomanželů, skupinové portréty, svatební hostina, krájení dortu, odpolední zábava, první tanec, začátek párty
 • pečlivý výběr a zpracování minimálně 300 fotografií
 • privátní fotogalerie na 1 rok
 • mobilní ateliér
13.000

Komplet

 • 14 hodin focení
 • předsvatební schůzka
 • ranní přípravy, strojení nevěsty, příjezd novomanželů, svatební obřad, portréty novomanželů, skupinové portréty, svatební hostina, krájení dortu, odpolední zábava, první tanec, večerní párty
 • pečlivý výběr a zpracování minimálně 450 fotografií
 • privátní fotogalerie na 1 rok
 • mobilní ateliér
19.000

Svatební fotografie

Vědom si významu svatebních fotografií vkládám do jejich pořízení i zpracování to nejlepší ze mě a největší odměnou je mi vždy vykouzlený úsměv na rtech novomanželů.

Předsvatební schůzka

Základem úspěchu je předsvatební schůzka, kde se nejprve seznámíme a detailně si přiblížíme Vaše představy o svatebních fotografiích, harmonogram průběhu svatebního dne a v neposlední řadě poskytnu cenné rady pro dosažení atraktivnějšího výsledku. Samotné focení poté bude probíhat v mnohem uvolněnějším duchu ku spokojenosti všech zúčastněných.

Fotografická technika

K focení využívám výhradně profesionální fototechniku značky Canon, konkrétně pak fotoaparát 5D Mark III spolu se špičkovými objektivy řady L, což dává záruku technicky kvalitních fotografií s dokonalým rozlišením.

Mobilní ateliér se v základu skládá z profesionálního ateliérového osvětlení Bowens Gemini Pro s mnoha variantami světelných boxů a reflektorů.

Pro fajnšmnekry a příznivce klasické černobílé fotografie nabízím možnost focení na kinofilm či středoformát a následné ruční zpracování všech fotografií ve fotokomoře.

Fotografická technika

Zpracování fotografií

Všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a následným ručním zpracováním v profesionálním grafickém programu Adobe Photoshop. Jednotlivé snímky jsou kompletně upravovány zvlášť a stěžejní fotografie pak čeká pokročilý postproces včetně jemné retuše. Výsledkem jsou fotografie ve formátu JPEG, a to ve vysokém rozlišení určeném jak pro tisk, tak v komprimované podobě k pohodlnému sdílení na internetu.

Zpracování fotografií

Privátní fotogalerie

Ke každému svatebnímu focení je vytvořena privátní internetová galerie na heslo po dobu 1 roku, kam si můžete mimo jiné připsat i vlastní doprovodný text či si vybrat barevné ladění. Vedle fotografování se profesně věnuji také vývoji webu, tedy je zcela otevřena i možnost jakýchkoliv pokročilých úprav. Vaše svatební fotografie tak budete moci pohodlně sdílet s rodinou a přáteli, kterým pak jen zašlete odkaz a přihlašovací údaje.

Dodání fotografií

Standardní termín dodání svatebních fotografií je v závislosti na momentální vytíženosti a objemu zakázky přibližně 2-6 týdnů, přičemž to zpravidla bývá i dříve. Expres dodání dle rozsahu do 48-72 hodin je možné za příplatek ve výši 30 % z ceny díla a je potřeba to zmínit již při objednávce. Finální fotografie jsou poté předány dle domluvy zasláním odkazu a hesla ke stažení z privátní sekce tohoto webu nebo na flash disku. V případě, že se rozhodnete i pro tisk fotografií či fotoknihy, pak je možné předání osobně v Praze nebo zaslání poštou.

Tisk fotografií

Tisk fotografií není součástí základní ceny svatebního focení. Doba pokročila a mnoho páru dnes již preferuje digitální podobu, což má výhodou nejen ve výrazně rychlejším dodání a nižší ceně za služby fotografa, ale především v nenucenosti výběru předem daného počtu a rozměru fotografií. V případě zájmu lze samozřejmě přiobjednat jak tisk vybraných fotografií nejrůznějších formátů, tak i tisk kvalitní svatební fotoknihy či fotoobrazu.

Tisk fotografií

Doprava fotografa

Doprava v rámci města Prahy a okolí do 30 km je zcela zdarma. V ostatních případech je účtován poplatek 7 Kč/km.

Rezervace termínu a platba

Termín svatebního focení je závazně rezervován v momentě odeslání objednávky emailem nebo skrze kontaktní formulář a následného složení standardní finanční zálohy ve výši 50 % z ceny díla. Tato záloha je vratná, avšak nejpozději 14 dní před termínem focení. Následně je vystavena faktura a zbylá částka je splatná 7 dní od předání fotografií.

Rezervovat

Ceník svatební fotografie

Ceník svatebních fotografií je pouze orientační a lze jej nejrůzněji upravit na míru přáním klienta.

Uvedený počet výsledných fotografií je garantované minimum a často bývá výrazně vyšší.

Svatební focení

Hodin focení Výběr upravených fotografií (min) Privátní internetová galerie Předsvatební schůzka Mobilní ateliér Cena
2 150   7.000
4 200   9.000
6 250   11.000
8 300 13.000
10 350 15.000
12 400 17.000
14 450 19.000
16 500 21.000

Tisk fotografií

Fotografie 10×15 cm   10
Fotografie 20×30 cm   50
Fotografie 30×45 cm   100
Svatební fotokniha     od 1.000
Fotoobraz     od 500

Ostatní služby

Druhý fotograf   +70 %
Doprava   7 Kč/km
Mobilní ateliér   1.000 Kč/den
Pokročilá retuš   350 Kč/hod
Expres dodání   +30 %

Kontakt

Rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.