Svatební fotograf

Svatební fotograf

Ondřej Vetiška

Stejně tak pomíjivé, jako vůně svatební kytice či chuť svatebního dortu, jsou i vzpomínky na všechny kouzelné momenty plné emocí a radosti z průběhu celého svatebního dne. Nejen proto je výběr zkušeného svatebního fotografa jedinou reálnou zárukou, že si budete moci znovu a znovu s úsměvem na rtech připomínat všechny tyto jedinečné okamžiky.

Kvalitní svatební fotografie jsou výsledkem kombinace mnohaletých zkušeností se svatebním focením, kreativního cítění, špičkové fotografické techniky a v neposlední řadě také vzájemných sympatií a pohodové spolupráce mezi novomanžely a svatebním fotografem.

Svatební balíčky

Uvedené svatební balíčky jsou pouze orientační a lze je nejrůzněji upravit na míru přáním klienta.

Obřad

 • 2 hodiny focení
 • předsvatební schůzka
 • příjezd novomanželů, svatební obřad, portréty novomanželů, skupinové portréty
 • pečlivý výběr a zpracování min. 150 fotografií
 • tisk 50 ks 10x15cm a 3 ks 20x30cm
 • privátní fotogalerie na 1 rok
6.000

Klasika

 • 8 hodin focení
 • předsvatební schůzka
 • příjezd novomanželů, svatební obřad,portréty novomanželů, skupinové portréty, svatební hostina, krájení dortu, odpolední zábava, první tanec
 • pečlivý výběr a zpracování min. 300 fotografií
 • tisk 80 ks 10x15cm a 3 ks 20x30cm
 • privátní fotogalerie na 1 rok
 • mobilní ateliér
10.500

Komplet

 • 12 hodin focení
 • předsvatební schůzka
 • strojení nevěsty, dopolední přípravy, příjezd novomanželů, svatební obřad, portréty novomanželů, skupinové portréty, svatební hostina, krájení dortu, odpolední zábava, první tanec, večerní veselice
 • pečlivý výběr a zpracování min. 400 fotografií
 • tisk 100 ks 10x15cm a 5 ks 20x30cm
 • privátní fotogalerie na 1 rok
 • mobilní ateliér
 • doprava
13.500

Svatební fotografie

Svatební fotografie perex

Předsvatební schůzka

Základem úspěchu je předsvatební schůzka, kde se nejprve seznámíme a detailně si přiblížíme Vaše představy o svatebních fotografiích, harmonogram průběhu svatebního dne a v neposlední řadě poskytnu cenné rady pro dosažení atraktivnějšího výsledku. Samotné focení poté bude probíhat v mnohem uvolněnějším duchu ku spokojenosti všech zúčastněných.

Fotografická technika

K focení využívám výhradně profesionální fototechniku značky Canon, konkrétně pak fotoaparát 5D Mark III spolu se špičkovými objektivy řady L, což dává záruku technicky kvalitních fotografií s dokonalým rozlišením.

Mobilní ateliér se v základu skládá z profesionálního ateliérového osvětlení Bowens Gemini Pro s mnoha variantami světelných boxů a reflektorů.

Pro fajnšmnekry a příznivce klasické černobílé fotografie nabízím možnost focení na kinofilm či středoformát a následné ruční zpracování všech fotografií ve fotokomoře.

Fotografická technika

Zpracování fotografií

Všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a následným ručním zpracováním v profesionálním grafickém programu Adobe Photoshop. Jednotlivé snímky jsou kompletně upravovány zvlášť a předem daný počet vybraných fotografií pak čeká pokročilý postproces včetně jemné retuše. Výsledkem jsou fotografie ve formátu JPEG, a to ve verzích určených jak pro tisk, tak v komprimované podobě ke sdílení na internetu.

Zpracování fotografií

Privátní fotogalerie

Ke každému svatebnímu focení je vytvořena privátní internetová galerie na heslo po dobu 1 roku, kam si můžete mimo jiné připsat i vlastní doprovodný text či si vybrat barevné ladění. Vedle fotografování se profesně věnuji také vývoji webu, tedy je zcela otevřena i možnost jakýchkoliv pokročilých úprav. Vaše svatební fotografie tak budete moci pohodlně sdílet s rodinou a přáteli, kterým pak jen zašlete odkaz a přihlašovací údaje.

Dodání fotografií

Termín dodání finálních fotografií je v závislosti na momentální vytíženosti a objemu zakázky přibližně 2-4 týdny, přičemž to zpravidla bývá i dříve. Expres dodání dle rozsahu do 48 hodin je možné za poplatek ve výši 30ti % z ceny díla a je potřeba to zmínit již při objednávce. Finální fotografie jsou poté předány dle domluvy zasláním odkazu a hesla ke stažení z privátní sekce tohoto webu nebo na flash disku. V případě, že se rozhodnete i pro tisk fotografií, tak jsou předány osobně v Praze nebo zaslány poštou.

Tisk fotografií

Ke každému focení bude dodán základní balíček fotografií v počtu 50/80/100 ks rozměru 10x15cm a 3/5 ks rozměru 20x30cm. V případě zájmu lze přiobjednat tisk dalších fotografií a samozřejmě také sestavení a tisk fotoknihy či fotoobrazu.

Fotografie zásadně nechávám zpracovat ve specializovaných profesionálních fotosběrnách, kde je zaručena nejvyšší kvalita tisku a materiálu.

Tisk fotografií

Doprava fotografa

Doprava v rámci města Prahy a okolí do 30 km je zcela zdarma. Při objednávce nad 15.000 Kč je doprava zdarma po celé České republice. V ostatních případech je účtován poplatek 10 Kč/km.

Rezervace termínu a platba

Termín svatebního focení je závazně rezervován v momentě odeslání objednávky emailem nebo skrze kontaktní formulář a následného složení standardní finanční zálohy ve výši 50 % z ceny díla. Tato záloha je vratná, avšak nejpozději 14 dní před termínem focení. Následně je vystavena faktura a zbylá částka je splatná 7 dní od předání fotografií.

Rezervovat

Ceník svatební fotografie

Svatební focení

Hodin focení Výběr upravených fotografií (min) Výběr retušovaných fotografií Předsvatební schůzka Privátní internetová galerie Tisk fotografií Sestavení fotoknihy Mobilní ateliér Doprava po ČR Cena
2 150 10       6.000
4 200 10       7.500
6 250 15       9.000
8 300 15   10.500
10 350 20   12.000
12 400 20 13.500
14 450 25 15.000
16 500 25 16.500

Tisk fotografií

Fotografie 10x15 cm   10 Kč/foto
Fotografie 20x30 cm   60 Kč/foto
Fotografie 30x45 cm   110 Kč/foto
Svatební fotokniha     od 1.000
Fotoobraz     od 500

Ostatní služby

Druhý fotograf   +70 %
Doprava   7 Kč/km
Mobilní ateliér   1.000 Kč/den
Pokročilá retuš   350 Kč/hod
Dodání do 48 hodin   +30 %

Kontakt

Rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Nahoru